Amasya Merkez G hacıköy Öznur Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 sa önce
G hacıköy Öznur Eczanesi logo
G hacıköy Öznur Eczanesi logo

G hacıköy Öznur Eczanesi

0
(0)

Amasya Merkez G hacıköy Öznur Eczanesi. Nöbetçi G hacıköy Öznur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

G hacıköy Öznur Eczanesi Amasya ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. G hacıköy Öznur Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. G hacıköy Öznur Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. G hacıköy Öznur Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. G hacıköy Öznur Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. G hacıköy Öznur Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Amasya Merkez Nöbetçi G hacıköy Öznur Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

G hacıköy Öznur Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

G hacıköy Öznur Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! G hacıköy Öznur Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

G hacıköy Öznur Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. G hacıköy Öznur Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. G hacıköy Öznur Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

G hacıköy Öznur Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası G hacıköy Öznur Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Amasya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Amasya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kılıç Eczanesi

Amasya Göynücek Kılıç Eczanesi. Nöbetçi Kılıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ilkay Eczanesi

Amasya Merkez Ilkay Eczanesi. Nöbetçi Ilkay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gizem Eczanesi

Amasya Merzifon Gizem Eczanesi. Nöbetçi Gizem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

G hacıköy Hayat Eczanesi

Amasya Merzifon G hacıköy Hayat Eczanesi. Nöbetçi G hacıköy Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.