Hilal Altekin Eczanesi logo
Hilal Altekin Eczanesi logo

Hilal Altekin Eczanesi

  • Amasya - Merkez
  • 03582121055
  • Hacıilyas Mah .Mustafa Kemal Paşa Cad. Uğur Apt.No:114/A Amasya
  • 17
(0)
Hilal Altekin Eczanesi Amasya ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hilal Altekin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Hilal Altekin Eczanesi Amasya ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hilal Altekin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hilal Altekin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hilal Altekin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hilal Altekin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hilal Altekin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Amasya Merkez Nöbetçi Hilal Altekin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hilal Altekin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hilal Altekin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hilal Altekin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hilal Altekin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hilal Altekin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hilal Altekin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hilal Altekin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hilal Altekin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Amasya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Amasya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

G hacıköy Yeni Eczanesi

G hacıköy Yeni Eczanesi Amasya ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi G hacıköy Yeni Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hakan Eczanesi

Hakan Eczanesi Amasya ili Merzifon ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hakan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Aydınlar Eczanesi

Aydınlar Eczanesi Amasya ili Taşova ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Aydınlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Yesilova Eczanesi

Yesilova Eczanesi Amasya ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yesilova Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.